23 mei seminar Vlechten bij Floral Academy, o.l.v. Birgit Davids. Vlechten is een klassieke techniek die ontzettend mooi is in modern bloemwerk.
De techniek ‘vlechten’ is een van de ontstaanshandelingen waaruit de bloemsierkunst is ontstaan. Het is een hele oude toepassing om materialen aan elkaar te bevestigen, nu weer helemaal terug van weggeweest. Een vlecht geeft een decoratieve meerwaarde aan het bloemstuk; het is een boeiend detail dat het bloemwerk bijzonder maakt.
Tijdens deze seminar behandelen diverse vlechttechnieken die toepasbaar zijn in diverse vormen van modern bloemwerk. De bijeenkomst begint met een demonstratie en uitleg van de vlechttechnieken. Vervolgens gaan de deelnemers zelf oefenen met vlechten, en daarna wordt er door iedereen een bloemstuk gemaakt waarbij de vlechttechniek is toegepast.
We vlechten met zowel plantaardig materiaal (grassen, palmbladeren) als niet-plantaardig materiaal (wol, papier). Aan het einde is er een gezamenlijke evaluatie van het gemaakte bloemwerk.
De kosten van deze seminar kunt u voor de belasting opvoeren als zijnde "onkosten bijscholing".
Aanmelden via de button op deze site of stuur een mail naar Elso Post.